- NEOMAX

Цена
€7 67 / 15 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП QP - CONTINUOUS PAPER TAPE - 62mm x 30.48m - DK22205 - PN LBDK-22205 - NEOMAX Ширина на етикета: 62 мм - 30,48 м Непрекъсната дължинаФорма на лентата: Непрекъсната дължина с държачи за касетиЦвят на печат: Черен върху бялЦвят на етикета: БялЕтикетиращ материал: ХартияТип етикет: Директен термопечат
Тежест: kg
Цветове: Бял
Ресурс: 62 mm x 30,48 m
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП QP - CONTINUOUS PAPER TAPE - 62mm x 30.48m - DK22205 - P№ LBDK-22205 - NEOMAX
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 62 |
| Височина на етикета (mm) | 30,48 m |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Непрекъсната хартиена лента Brother DK-22205 – 62 mm x 30,48 m
Печатайте без прекъсване с тази 62 mm широка непрекъсната хартиена лента за етикетни принтери Brother QL. Идеална за създаване на етикети с произволна дължина за пратки, баркодове и обозначения, тази оригинална консумативна лента на Brother гарантира ясен и безразмазващ печат.
Ключови Предимства
- Непрекъсната дължина — 30,48 метра хартиена лента ви позволява да печатате етикети с всякаква дължина без отпадък.
- Оригинално качество Brother — Проектирана специално за принтери Brother QL за надеждна работа и остър печат.
- Универсална употреба — Подходяща за адресни етикети, баджове с имена, маркиране на кабели и проводници и др.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета | 62 mm |
| Дължина на етикета | 30,48 m |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Диаметър на сърцевината | 25,4 mm (1 инч) |
| Външен диаметър | 62 mm |
| Ролки в пакет | 1 |
Какво има в кутията
- 1 x Ролка непрекъсната хартиена лента Brother DK-22205
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






